

Миша Genius Ergo 8100S, Silent, AI, WL, сірий
575 ₴
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 139320
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення (для бездротових)
Змінні батареї
Колір
Сірий
Кількість кнопок миші
6
Тип датчика
Оптичний
Розміри, мм (Ш х В х Г)
109.5 x 67.8 x 38.4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31030040404 |
| Вага | 0,13 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 11 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


