

Миша Genius Ergo 8350S, Silent, AI, WL, чорний
922 ₴
768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 139322
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під'єднання
Бездротове
Інтерфейс
Bluetooth
Радіо адаптер (Wi-Fi)
Колір
Чорний
Кількість кнопок миші
6
Тип
Вертикальні мишки
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi
24000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31030041400 |
| Вага | 0,17 |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴


