Чохол UAG для Apple MacBook Pro 14" 2021 Plyo, Ice
4 858 ₴
4 048 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 87613
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохли від компанії Urban Armor Gear розроблені і спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальний захист, при цьому зберігаючи зручність і доступ до всіх функцій ноутбука. Кожен чохол UAG пройшов незалежні тести і був сертифікований відповідно до військовим стандартом США MIL STD 810G 516.6, який гарантує максимальний захист від ударів і падінь. UAG PLYO володіє тонким профілем, що в порівнянні з іншими захисними чохлами, які не додає в розмірі і не збільшує ноутбук в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Urban Armor Gear |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 134000114343 |
| Вага | 0,58 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 35 см |
| Додаткові характеристики | 32f05e44-788a-4608-9b9b-ee3c3ca8357d |
| Тип аксесуара | Чехол накладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048 ₴










