Бездротова Logitech K250 Graphite (920-013822)
870 ₴
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140817
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підключення за лічені секунди Компактна бездротова клавіатур К250 Bluetooth із цифровим блоком легко підключається, містить перероблений пластик, стійка до вологи та має зручні, глибокі клавіші. Сумісність з Windows та MacOS Стійка до проливання рідин Створена для тривалого терміну служби, клавіатура K250 має стійку до проливання конструкцію для надійної роботи: це робить її чудовим вибором для активного домашнього використання. Комфорт – це головне Клавіші з глибокою посадкою та регульований кут нахилу ніжки дарують почуття комфорту під час друку. Міцна та надійна: Розроблена з акцентом на якість, K250 клавіатура пропонує довговічні клавіші та стійку до вологи конструкцію. Відповідальне виробництво Пластикові деталі клавіатури K250 розроблені для тривалого використання, виготовлені з міцного матеріалу, що містить не менше 64% переробленого пластику, щоб витримувати тривалу тривалу роботу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 100 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-013822 |
| Вага | 1,3 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 3.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 04b2d98f-f198-4c36-b6be-95aaed265079 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴











