Монітор Asus 23.8" VG249QE5A (90LM0BH0-B01171) IPS Black 146Hz
7 650 ₴
6 375 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 140825
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий монітор TUF Gaming VG249QE5A оснащений 23,8-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення до 146 Гц. ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє одночасно використовувати технології мінімізації розмиття динамічного зображення (ELMB) та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення в іграх. Крім того, цей монітор відтворює 125% кольорів простору sRGB, що означає відмінну якість кольорів та високу контрастність. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрану до 146 Гц, за рахунок чого покращується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до симуляторів гоночних. Щоб підвищити якість зображення у динамічних комп'ютерних іграх, монітор дозволяє активувати технологію адаптивної синхронізації VESA AdaptiveSync.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Ширина | 16.5 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Артикул | 90LM0BH0-B01171 |
| Вага (кг) | 2,7 кг |
| Час відгуку (мс) | 1 мс |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI/DisplayPort/mini-jack 3.5 mm |
| Висота | 40.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 60 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 23,8 " |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 146 Гц |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Розміри | 5251474f-a497-4640-a080-23fb09826ff5 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Способ упаковки | 7babd4ed-604e-4508-96c3-6174417b8256 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 0,275 мм |
| Яскравість (cd/m2) | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 375 ₴


