Монітор DELL 31.5" U3225QE HDMI, 2xDP, USB-C, Thunderbolt, RJ-45, IPS Black, 3840x2160, 120Hz, sRGB
60 673 ₴
50 561 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 139348
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DELL U3225QE – це 31.5-дюймовий 4K-монітор преміум-класу з IPS Black матрицею, що забезпечує глибокі чорні кольори та точну передачу відтінків. Завдяки 120 Гц, підтримці HDR600 і високому покриттю sRGB 100% (Delta E<1.5) він ідеально підходить для професійної роботи з графікою, відео та контентом. Монітор оснащений Thunderbolt, USB-C, RJ-45, HDMI та DisplayPort, що забезпечує універсальні можливості підключення. Функції Pivot та датчик освітлення підвищують комфорт роботи протягом усього дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Розміри | |
| Вага | 13.7 кг |
| Ширина | 17 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 210-BQTK |
| Час відгуку (мс) | 5 мс |
| Висота | 51 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 94 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 31,5 " |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 120 Гц |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Способ упаковки | 544c4397-0972-4cf5-9863-87a988a3f124 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 0,182 мм |
| Яскравість (cd/m2) | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 561 ₴







