Карта пам'яті SanDisk SD 128GB C10 UHS-II U3 R300/W300MB/s Extreme Pro V90
13 957 ₴
11 631 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137050
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SanDisk Extreme Pro 128GB – це високошвидкісна карта пам’яті SD, створена для професійних фотографів і відеографів. Завдяки швидкості читання та запису до 300 МБ/с, вона ідеально підходить для 4K, 8K відеозйомки та серійної фотозйомки у високій роздільній здатності. Клас V90 гарантує стабільну швидкість запису, а стандарт UHS-II U3 забезпечує швидку передачу файлів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSDXDM-128G-GN4IN |
| Вага | 0,02 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 300 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 300 МБ/с |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-II U3\V90 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 631 ₴









