Електронна книга BOOX Go 7 White
Зустрічайте нові 7-дюймові рідери електронних паперів — Go Color 7 (Gen II) та Go 7. Це ідеальний помічник для тих, хто їздить на роботу, любить активний відпочинок та прагне захопливого читання, спонтанного письма та моментів відпочинку в дорозі.
Неперевершене відчуття паперу
Легко робіть швидкі нотатки
Нескінченні розваги з додатками для Android
Вся ваша бібліотека в одному місці
Зручне використання з фізичними кнопками
Менше беріть з собою, більше вражень
Ця елегантна 7-дюймова електронна книга вагою всього 195 г та текстурованою задньою панеллю зручно лежить у долоні. Незалежно від того, чи ви їдете на роботу, відпочиваєте в кафе чи досліджуєте природу, вона бездоганно впишеться у ваш повсякденний спосіб життя.
Не дозволяйте ідеї знову вислизнути з рук
Ловіть кожну іскру ідеї, перш ніж вона згасне. Завдяки можливостям письма, ця тонка електронна книга для читання дозволяє вам підкреслювати ключові моменти та робити позначки на власні погляди в улюблених книгах, або ж записувати будь-які свої спонтанні думки та створювати списки справ за допомогою блокнотів — і все це при легкій валізці.
Безлімітні програми, нескінченні розваги
Придбайте цей мініпристрій, щоб відкрити безмежні можливості. Працюючи на відкритій системі Android, він дозволяє вам досліджувати різноманітні програми з Google Play Store. Занурюйтеся в чіллаут-музику, переглядайте новини, медитуйте, щоб знайти спокій, він завжди поруч.
Магнітний захисний чохол Snap and Go, безтурботний
Розроблена відповідно до вашого стилю, незалежно від кольору, магнітна кришка надійно захищає вашу електронну книгу, де б ви не були.
BOOX InkSense створений для моментів прозріння
Точно фіксуйте кожен рух за допомогою нового стилуса InkSense. Він забезпечує тактильний зворотний зв'язок із 4096 рівнями чутливості до тиску та плавно ковзає по екрану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Артикул | BOOX_Go7_White |
| Безпровідні можливості | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,35 |
| Вага (г) | 195 г |
| Влагощащита | Да |
| Висота | 16.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.3 см |
| Діагональ екрану | 7 " |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Додаткові характеристики | 2499c5ab-abb6-4b70-bc7e-cc9b2a34ef6b |
| Ємність акумулятора | 2300 мА·год |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 2 300 мА·год |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Комплектація (додаткова інформація) | fcc1f991-1ba8-469d-bcbb-538cbf245acd |
| Корпус | Кнопки листя/кнопки листування |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 128 Гб |
| Мoдель | Go 7 |
| Новинка | Немає |
| ОС | Android |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 ГБ |
| Особливості | Датчик обкладинки/Ігри/Календар/Калькулятор/Книжний магазин/кнопки листування сторінок/Музичний плеєр/ |
| Підтримувані формати | PDF/CAJ/DJVU/CBR/CBZ/EPUB/EPUB3/AZW3/MOBI/TXT/DOC/DOCX/FB2/CHM/RTF/HTML/ZIP/PRC/PPT/PPTX |
| Підтримка нотаток | Немає |
| Підтримка стилуса | Да |
| Підсвітка | Так |
| Покриття дисплея | Антивідблискове/Захисне |
| Програми | Google Play/Ігри/Календар/Книжний магазин/Калькулятор |
| Виробник | BOOX |
| Процесор | 8-core |
| Розміри | ac2943e9-f851-4f46-a7f8-d2385de83d36 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1680×1264 |
| Сенсорний дисплей | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип матриці | HD E ink Carta1300 |
| Унікальні властивості | Підтримка стилуса/Під'єднання клавіатури/Сенсорний екран/Функція словник/Можливість читання уголос/Ав |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | microSD/microSDHC |
| Формати аудіо | MP3/WAV |
| Формати фото/відео | BMP/JPEG/PNG/TIFF |
| Функції | Підтримка аудіо/Регулювання колірної температури/Регулювання яскравості/Датчик обкладинки/Кнопки листя |
| Колір | Білий |
| Кольоровий екран | Немає |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 799 ₴











