2 дні
Електронна книга BOOX Go Color 7 Gen2 Black
16 439 ₴
13 699 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 136398
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронна книга BOOX Go Color 7 Gen2 Black
BOOX Go Color 7 (Gen II) – це компактна 7-дюймова електронна книга з кольоровим екраном та високопродуктивною апаратною платформою. Модель має екран E Ink Kaleido 3 з регульованим підсвічуванням та подвійним сенсорним керуванням: ємнісним та Metal mesh. Книга базується на потужному 8-ядерному процесорі та 4 ГБ оперативної пам'яті й характеризується високою швидкістю. BOOX Go Color 7 (Gen II) працює на операційній системі Android 13 та дозволяє встановлювати та використовувати сторонні програми. Вбудований дводіапазонний модуль Wi-Fi дозволяє отримувати доступ до Інтернету та користуватися різними мережевими сервісами, а підтримка Bluetooth 5.1 дозволяє підключати зовнішні пристрої. Модель має 64 гігабайти вбудованої пам'яті та слот для карт microSD, завдяки чому можна зберігати велику кількість книг та інших файлів безпосередньо на пристрої. За допомогою програми аудіоплеєра можна прослуховувати аудіокниги та музичні файли, а функція перетворення тексту в мовлення дозволяє читати текстові файли вголос. Рідер виконаний у тонкому компактному корпусі зі зручними кнопками перегортання сторінок на бічній панелі та має захисне скло Glass. Модель підтримує стилус для рукописних нотаток та малюнків, який можна придбати окремо тут. Завдяки збільшеному кольоровому екрану та можливості робити рукописні нотатки, модель підійде тим, хто планує поєднувати читання книг та роботу з документами, що мають кольорові зображення.
Неперевершене відчуття паперу
Легко робіть швидкі нотатки
Нескінченні розваги з додатками для Android
Вся ваша бібліотека в одному місці
Зручне використання з фізичними кнопками
Що таке E Ink Kaleido 3?
Екрани E Ink Kaleido 3 відображають 4096 кольорів у кольоровому режимі та 16 відтінків сірого у чорно-білому режимі. Оптимізація структури дисплея дозволила нам збільшити насиченість кольорів на 30% порівняно з попереднім поколінням. E Ink Kaleido 3 використовує технологію E Ink Print Color ePaper, в якій масив кольорових фільтрів (CFA) доповнює основу E Ink Carta 1200, відображаючи повноколірне зображення.
Переднє підсвічування екрана
Технологія MOON Light 2 дозволяє використовувати пристрій у темряві або за умов поганого освітлення без шкоди для зору. При використанні цієї функції створюється м'яке світіння екрана, оптимальне для читання в темних приміщеннях. Ця система переднього підсвічування має регулювання колірної температури, а завдяки технології Flicker-Free мерехтіння екрана повністю усувається.
Що таке MOON Light 2?
Найновіші дослідження показали, що синє світло перешкоджає виробленню мелатоніну (регулятора добових ритмів), який необхідний людині для сну. Тому після читання на екрані звичайного планшета чи смартфона часто важко заснути. MOON Light 2 дозволяє незалежно регулювати яскравість холодного та теплого світлодіодного підсвічування, вибираючи за бажанням біле світло для читання вдень та більше жовтого для читання перед сном.
Збільшена діагональ екрана
Екран ONYX BOOX Go Color 7 (Gen II) збільшений до 7 дюймів і відображає на 30% більше інформації, ніж аналогічні 6-дюймові пристрої. Водночас пристрій достатньо компактний для комфортного використання під час подорожей.
Функція автоматичного повороту екрана
Вбудований G-сенсор автоматично вибирає правильну орієнтацію тексту під час повороту пристрою. Завдяки цій опції ви можете змінити орієнтацію електронної книги, і зображення буде автоматично переструктуровано. Кнопки перегортання сторінок на правій стороні пристрою також змінюють свої функції відповідно до орієнтації екрана.
Висока продуктивність
8-ядерний процесор з тактовою частотою 2 ГГц разом із 4 ГБ оперативної пам'яті забезпечують комфортну роботу з будь-якими, навіть найскладнішими документами, а 64 ГБ енергонезалежної пам'яті разом зі слотом для карт microSD дозволяють зберігати велику бібліотеку улюблених книг.
Блютуз
Завдяки вбудованому модулю Bluetooth 5.1 ви можете підключати зовнішні пристрої.
OTG
Пристрій підтримує OTG, завдяки чому можна підключати додаткові периферійні пристрої, які не потребують драйверів.
Підтримка форматів
Програмне забезпечення BOOX дозволяє відкривати низку різних форматів текстових та графічних файлів. Під час читання ви можете змінювати стиль та розмір шрифту, розташування сторінок, додавати закладки та масштабувати документи за власним бажанням.
Аудіоплеєр та TTS
Пристрій має попередньо встановлений аудіоплеєр, який дозволяє слухати музику або аудіокниги. Щоб ним скористатися, просто запустіть відповідний аудіофайл дотиком пальця. Також ви можете під'єднати навушники або зовнішні динаміки через Bluetooth або через роз'єм USB Type C. Пристрій підтримує функцію TTS (Text-To-Speech), яку можна використовувати для озвучування текстових файлів.
Легкий запис контенту
Поряд зі стандартним способом копіювання файлів на пристрій за допомогою USB-кабелю, для передачі файлів можна використовувати Wi-Fi, Bluetooth та QR-код. Також доступний хмарний PUSH-сервіс BooxDrop.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Артикул | BOOX_GoColor7(Gen2)_Black |
| Безпровідні можливості | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,35 |
| Вага (г) | 195 г |
| Влагощащита | Да |
| Висота | 16.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.3 см |
| Діагональ екрану | 7 " |
| Додаткові характеристики | f221c66f-bc57-4d4b-9dea-dd7b8fd7fd53 |
| Ємність акумулятора | 2300 мА·год |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Код відео Youtube (1) | zsXTht6RSE8?si=QfjBN8qQSBcJx_SE |
| Кількість кольорів | 4096 |
| Комплектація (додаткова інформація) | 9aa260d8-17da-4fee-bb98-5d403a41ae46 |
| Корпус | Кнопки листя/кнопки листування |
| Мoдель | Go Color 7 Gen2 |
| Новинка | Немає |
| ОС | Android |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 ГБ |
| Особливості | Аудіокнижки/кнопки листочки сторінок/Музичний плеєр/Wi-Fi |
| Підтримувані формати | PDF/CAJ/DJVU/CBR/CBZ/EPUB/EPUB3/AZW3/MOBI/TXT/DOC/DOCX/FB2/CHM/RTF/HTML/ZIP/PRC/PPT/PPTX |
| Підтримка нотаток | Немає |
| Підтримка стилуса | Да |
| Підсвітка | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Програми | Google Play |
| Виробник | BOOX |
| Процесор | 8-core |
| Розміри | 6504308e-e8b0-4862-b37c-a5d517e3a8b4 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1680×1264 |
| Сенсорний дисплей | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип матриці | Kaleido3, Eink Carta1200 |
| Унікальні властивості | Кольоровий екран/Підтримка стилуса/Під'єднання клавіатури/Сенсорний екран/Можливість читання уголос/Авто |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | microSD/microSDHC |
| Формати аудіо | MP3/WAV |
| Формати фото/відео | BMP/JPEG/PNG/TIFF |
| Функції | Підтримка аудіо/Регулювання колірної температури/кнопки листування сторінок/Підтримка відео |
| Колір | Чорний |
| Кольоровий екран | Да |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴










