1 день




Монітор Asus VA 34",3440*1440,180 Гц VG34VQ3B
17 566 ₴
14 638 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 119313
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming VG34VQ3B - це 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор WQHD (3440 x 1440) 1500R з надшвидкою частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку MPRT 1 мс для надзвичайно захоплюючого ігрового процесу. Він оснащений ексклюзивною технологією екстремально низького розмиття при русі (ELMB SYNC) та AMD FreeSync Premium для усунення ореолів і розривів. Крім того, вона також охоплює 90 % колірного охоплення DCI-P3 для чудової контрастності та реалістичності кольорів.
TUF Gaming VG34VQ3B забезпечує приголомшливе зображення під будь-яким кутом завдяки кривизні 1500R, яка гарантує, що кожна точка знаходиться на однаковій відстані від очей. Частота оновлення 180 Гц зменшує затримку та розмиття зображення, що дає вам перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Ця надвисока частота оновлення дає змогу грати на найвищих візуальних налаштуваннях і миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані, - тож ви зможете завдати першого удару.
Технологія AMD FreeSync Premium, що підтримується через порти DP і HDMI, забезпечує змінну частоту оновлення для низької затримки, без заїкань і розривів під час гри.
TUF Gaming VG34VQ3B використовує переваги технології HDR, щоб забезпечити більш яскраві кольори та вищий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами.
Програмне забезпечення ELMB Sync, яке дозволяє ELMB працювати одночасно з технологією адаптивної синхронізації для усунення ореолів і розривів для надзвичайно чіткого зображення в іграх з високою частотою кадрів.
Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive дозволяє монітору динамічно змінювати налаштування підвищеної частоти при зміні частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в будь-якій грі. Ви обираєте, наскільки сильним ви хочете бачити загальний ефект, а далі монітор сам зробить все необхідне.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center оновило користувацький інтерфейс, щоб користувачі могли легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші - тож немає потреби звертатися до екранного меню.
Безліч варіантів підключення, включаючи два роз'єми HDMI, два DisplayPort і USB-хаб, забезпечують широку сумісність з різними джерелами вхідного сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Артикул | 90LM0AA0-B01170 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | 28c16b17-a99b-4585-9ead-eb903a4cd191 |
| Вага (кг) | 6,4 кг |
| Час відгуку (мс) | 1 мс |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудований тюнер | Немає |
| Вхід/Вихід | DisplayPort х 2/HDMI х 2/USB/mini-jack 3.5 mm |
| Висота | 46 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 94 см |
| Діагональ дисплея | От 32 до 42 |
| Діагональ екрану (дюйм) | 3.4" |
| Додаткові характеристики | 9cfa5f16-9f3d-4ef1-a388-03942dd07c6c |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium/Adaptive Sync |
| Клас | Геймерський |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 180 Гц |
| Максимальна кількість кольорів | 16,7 млн |
| Мoдель | 90LM0AA0-B01170 |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 0850e04f-9359-442a-8f0a-ca6a90e50467 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Споживана потужність (Вт) | 18 Вт |
| Розміри | 03bf9fb2-758a-4891-9c85-ed16002595d7 мм mm |
| Способ упаковки | 25346174-2ea1-4c6c-a533-eee2b6b7dd30 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 0,232 мм |
| Фірмові технології | ASUS Extreme Low Motion Blur SYNC |
| Колір | Чорний |
| Яскравість (cd/m2) | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 638 ₴


