


Клавіатура Defender Accord KM UA,104кн.,чорна
388 ₴
323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 138143
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Defender Accord KM — компактна клавіатура із класичним дизайном, що ідеально підійде для офісної роботи або домашнього використання. Оснащена 104 клавішами без цифрового блоку, що дозволяє зекономити простір на робочому столі.
Модель має надійне дротове підключення, стандартне розташування клавіш і зручну форму для щоденного використання. Чорний колір корпусу робить її універсальним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 450250 |
| Вага | 0,3 |
| Висота | 32 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 20 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴


