1 день
Монітор 27" HP S5 Pro 527pq, IPS, QHD, 100Hz, HDMI, DP, HAS, Pivot, чорний
17 332 ₴
14 443 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 138288
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, безрамковий з трьох сторін 27-дюймовий монітор HP S5 Pro 527pq - це поєднання захоплюючого візуального досвіду, комфорту та витонченого сучасного дизайну. Тонкий чорний корпус монітора з полегшеною сріблястою підставкою задовольнить найвибагливіші смаки.
Роздільна здатність QHD, 100% охоплення колірного простору sRGB та яскравість 350 ніт забезпечують відтворення чіткого реалістичного зображення з відмінною передачею кольору. IPS матриця дозволяє здійснювати перегляд з будь-якої точки кута огляду 178°.
Частота оновлення 100 Гц гарантує чітке відображення динамічних сцен та миттєву реакцію в іграх та інших сценаріях використання, для яких швидкість має значення.
Сертифікована Eyesafe функція Eye Ease створює оптимальний комфорт для очей та зменшує їх втому під час тривалої роботи. Перший постійно діючий фільтр синього світла не впливає на точність передачі кольорів та працює по замовчуванню, без потреби вмикання в швидкому екранному меню.
Антиблікове покриття екрана позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Монітор HP S5 Pro 527pq оснащений двома відеовиходами – HDMI та DP, що робить його гнучким для підключення. Чотири USB-А порти забезпечують швидкий обмін даними з підключеними пристроями.
Ергономічний дизайн підставки монітора дозволяє облаштувати зручне робоче середовище - обирайте необхідні висоту, кути нахилу та повороту екрана, обертайте його на 90° та працюйте з комфортом.
Програмне забезпечення HP Display Center допоможе здійснити швидку персоналізацію монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Ширина | 71.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9D9S0UT |
| Висота | 45.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 16.1 см |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 100 Гц |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Тип покриття екрану | Антиблікове |
| Яскравість (cd/m2) | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 443 ₴







