
Карта пам'яті MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Class 10 SanDisk High Endurance R100/W40MB/s + SD-adapter
1 753 ₴
1 461 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 103322
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця довговічна картка microSD надійно зберігає відео щодня, і ви можете бути впевнені, що найважливіша інформація буде записана. Надійність первинного та повторного запису Операції запису та перезапису можуть позначатися на довговічності картки пам'яті, але ця карта зі своїм завданням впорається. Карта розрахована близько 20 000 годин надійного запису. Іноді доводиться записувати відео у складних умовах, тому карта SanDisk High Endurance microSD ударостійка, водонепроникна та стійка до впливу температури та рентгенівських променів. Запис відео у форматі FULL HD або 4K Клас швидкості 10 та класи швидкості U3 та V304 означають, що картка SanDisk High Endurance microSD дає можливість записувати відео у форматі Full HD або 4K. Швидкість читання карти SanDisk High Endurance microSD до 100 МБ/с забезпечує швидке резервне копіювання та передачу даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQQNR-064G-GN6IA |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 40 МБ/с |
| Висота | 4.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 8.3 см |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 9.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 461 ₴


