ДБЖ FSP Champ 2K RM, 2000VA/1800W, RT2U, LCD, USB, 6xС13
39 614 ₴
33 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136712
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням для комерційних пристроїв, серверів та обладнання високого класу. Champ також має комунікаційні порти USB та RS-232 у стандартній комплектації із вбудованим інтелектуальним слотом для додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів та контактних карток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.82 кг |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPF18A1403 |
| Вага (кг) | 19 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9 хв |
| Висота | 18 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 800 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 56 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 58447ef2-2de7-49a4-bfe9-91f4b752f561 мм mm |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 012 ₴


