1 день
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99%, CURVED,
68 006 ₴
56 672 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 129711
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор DELL 31.6" AW3225QF оснащений 31.6-дюймовим QD-OLED екраном з роздільною здатністю 3840x2160 (4K), забезпечуючи надзвичайну чіткість зображення. Його частота оновлення складає 240Hz, а час відгуку — 0.03 мс, що робить його чудовим вибором для геймерів. Монітор підтримує технології G-SYNC і FreeSync, а також має широке кольорове покриття DCI-P3 99%, що забезпечує плавну і насичену картинку. Вигнутий дизайн екрану і підтримка HDR TrueBlack 400 підвищують занурення у візуальний контент. Він також оснащений портами 2x HDMI, DP, USB і має функцію Pivot для зручного налаштування положення екрану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 14.2 кг |
| Ширина | 27 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Артикул | 210-BLLV |
| Варіанти регулювання положення дисплея | eb6c6245-f76b-465d-9fff-c11432f341a1 |
| Вага (кг) | 9,35 кг |
| Час відгуку (мс) | 0,03 мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Вхід/Вихід | HDMI x 2/DisplayPort/USB 3.2 х 3/USB 3.2 Type-B/USB Type-C |
| Висота | 53 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 85 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 32" |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Клас | Геймерський |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 240 Гц |
| Максимальна кількість кольорів | 1 070 млн |
| Особливості | a210f3d9-e32d-4282-99d1-05174d91ec98 |
| Споживана потужність (Вт) | 45,5 Вт |
| Розміри | cefe19da-5fd8-480b-88b8-37317a45bbcd мм mm |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Способ упаковки | bcf67cf5-77e6-4d42-b3d6-81fd386f9242 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 0,181 мм |
| Фірмові технології | Adaptive Sync/Dell Comfort View Plus/Dell Display Manager/Low Blue Light |
| Яскравість (cd/m2) | 450 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 672 ₴








