2 дні
Планшет Lenovo Tab One TB305F 4/128GB WiFi Luna Grey + Clear Case (ZAF00131UA)
7 464 ₴
6 220 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 138555
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Lenovo Tab One 4/128 WiFi Luna Grey + Clear Case (ZAF00131UA) – це поєднання інновацій та комфорту, що робить цей планшет ідеальним вибором для будь-якого користувача. Завдяки своїм потужним технічним характеристикам, він дає неперевершений користувальницький досвід. Планшет оснащений IPS дисплеєм з роздільною здатністю HD (1340x800), який забезпечує яскраві та чіткі зображення. Технологія захисту від відбитків та плям додатково підвищує комфорт використання. Приємним бонусом є захищеність від синього світла – сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light дозволяє зменшити навантаження на очі, роблячи користування планшетом приємнішим. Все це робить Lenovo Tab One чудовим вибором для розваг, навчання та роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрану | 1340x800 |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | 802.11 ас |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | ZAF00131UA |
| Вага | 0,85 |
| Вага (г) | 320 г |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 23 см |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5 100 мА·ч |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Процесор планшета | MediaTek Helio G85 |
| Розміри | d95c5486-aeb8-4ef8-82be-004b6dce591b мм mm |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Супутникова навігація | GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 220 ₴











