2 дні



Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 SD 64GB C10 UHS-I U3 (SDSDXV2-064G-GNCIN)
1 664 ₴
1 387 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84910
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk SD 64GB C10 UHS-I U3 R170/W80MB/s Extreme V30 SDSDXV2-064G-GNCIN. Дозволяє економити час, передавати дані зі швидкістю чтення до 180 МБ/с [64 ГБ–512 ГБ] на основі технології SanDisk QuickFlo. Використовуйте разом із пристроєм чтення карт SanDisk Professional PRO-READER SD і microSD (приймається окремо) для досягнення максимальної швидкості. Швидкість зйомки до 130 МБ/с і швидкісний клас запису UHS 3 (U3) гарантують, що ви можете записувати відео у високій роздільній здатності 4K UHD без втрати якості1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSDXV2-064G-GNCIN |
| Вага | 0,015 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 170 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 80 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴


