


ДБЖ Eaton 5P G2, 850VA/680W, LCD, USB, RS232, 6xC13
32 970 ₴
27 475 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 131319
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Eaton UPS 5P 850i G2 — це лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ), яке забезпечує надійний захист обладнання, підтримуючи стабільну подачу електроенергії та забезпечуючи захист від стрибків напруги та інших несправностей у мережі. Завдяки своїм характеристикам, цей UPS підходить для захисту серверів, мережевого обладнання та іншої критично важливої техніки в офісах і невеликих центрах обробки даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5P850IG2 |
| Вага (кг) | 10,2 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
| Висота | 33 см |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 44 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 850 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 60a636af-b4aa-466c-ace9-62aa61eb1345 мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 475 ₴


