Стильні, підлогові ваги MG-830 надають зручний та точний спосіб контролю ваги та здоров'я. Виготовлені з високоякісного полірованого скла, вони добре впишуться в будь-який інтер'єр, забезпечуючи при цьому надійну функціональність. Смарт-технології: Сумісність з мобільними пристроями через програми в App Store і Google Play дозволяє легко відстежувати та аналізувати дані про вашу вагу та здоров'я. Висока точність: світлодіодний дисплей із чітким відображенням дозволяє легко читати ваги з точністю до 100 грам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал платформи | скло |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG-830 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 34 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Розміри | 8428ebd5-b30c-4708-96cc-0682aef1568d мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Да |
| Система діагностики | Індекс маси тіла (ІМТ)/Сотримання жиру/Сотримання води/Більна швидкість метаболізму (BMR) |
| Способ упаковки | 3f07585a-4754-4128-850d-7c4f286f79cb |
| Тип елементів живлення | 3 батарейки ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


