Флеш-накопичувач GOODRAM UME3 Eco Friendly (UME3-0320EFR11) USB3.0 32GB
640 ₴
533 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90520
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Goodram UME3 Eco Friendly - це остання модель, була розроблена та зроблена в Польщі. Важливе достоїнство крім якості та надійності це виробництво з переробленого пластику, що дозволяє берегти екологію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UME3-0320EFR11 |
| Вага | 0,09 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 60 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 20 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 12 см |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 32 ГБ |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Ударостійкий корпус | Немає |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴











