

Карта пам'яті Transcend 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 340S + SD Adapter TS256GUSD340S
4 068 ₴
3 390 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 65325
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені для мобільних пристроїв і портативних ігрових консолей, високопродуктивні карти пам’яті microSDXC 340S від Transcend сумісні з новітнім класом швидкості А2. Відрізняються чудовою швидкістю випадкового читання/запису невеликих фрагментів даних з випадкових місць і прискореним часом запуску додатків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS256GUSD340S |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,4 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 125 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-I Class 10 |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U3\V30\A2 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Тип | micro SDXC |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴


