Електронні підлогові ваги Tefal Premiss з тонкою скляною платформою 30х30 см і чітким LCD-дисплеєм. Межа зважування 160 кг з кроком 100 г, автоувімкнення та автовимкнення, вибір одиниць кг/st/lb. Після використання ваги легко чистити та зручно зберігати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP1800V0 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 31 см |
| Максимальна вага (кг) | 160 кг |
| Матеріал платформи | Загартоване скло |
| Розміри | d739f091-7786-4265-9203-0e120fbcf3db мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Немає |
| Способ упаковки | 3f07585a-4754-4128-850d-7c4f286f79cb |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266 ₴











