


Карта пам'яті MicroSDXC 256GB UHS-I Class 10 SanDisk Ultra A1 R150MB/s + SD-adapter
2 352 ₴
1 960 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 103324
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока швидкодія для фотографій у високій якості, продуктивності додатків та відео Full HD Карта SanDisk Ultra microSD UHS-I дає вам справжню свободу знімати та зберігати ще більше фотографій та відео, ніж будь-коли, а також ділитися ними. Ця карта, що ідеально підходить для смартфонів і планшетів на базі Android, завантажує програми швидше за рахунок класу швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQUAC-256G-GN6MA |
| Вага | 0,02 |
| Висота | 4.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 8.3 см |
| Клас швидкості | UHS-I Class 10 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Ширина | 9.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴


