Ваги Tefal Classic PP1905V0 — це надійні підлогові ваги з максимальним навантаженням 180 кг і точністю 100 г, ідеальні для щоденного контролю ваги. Платформа з загартованого скло в темно-синьому кольорі забезпечує стійкість і стильний дизайн, а дисплей показує результати в кг, фунтах чи ст. фунтах. Комплект включає 3 батарейки AAA для негайного використання. Компактні та ергономічні, вони підходять для ванної кімнати чи спальні, поєднуючи простоту та точність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP1905V0 |
| Вага (кг) | 1,6 кг |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Матеріал платформи | Загартоване скло |
| Розміри | 829fd15c-5ade-494a-946b-e200364d69e3 мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Немає |
| Способ упаковки | 3f07585a-4754-4128-850d-7c4f286f79cb |
| Тип ваг | Підлогові |
| Тип елементів живлення | 3 батарейки ААА |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266 ₴






