
ІБП APC Easy UPS BV 1000VA, Schuko (BV1000I-GR)
7 303 ₴
6 086 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 28531
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ APC EASY UPS BV 1000 ВА, автоматичне регулювання напруги, розетка Schuko, 230 В. ДБЖ оптимального значення з резервним акумуляторним живленням і захистом від перевантаження для електроніки і комп'ютерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.23 кг |
| Ширина | 37 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BV1000I-GR |
| Вага (кг) | 5,7 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9,9 хв |
| Висота | 23 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 600 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 14 см |
| Кількість Euro-розеток | 4 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | Сто сімдесят |
| Мoдель | Easy UPS BV 1000VA |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 0d3ccd75-8d3a-427a-99a4-b1c36da1f079 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 086 ₴


