2 дні

Карта пам'яті SanDisk microSD 256GB C10 UHS-I U3 Extreme Pro V30 + SD
2 887 ₴
2 406 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84021
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті microSDXC забезпечує виключно високу швидкість для швидкої передачі даних, роботи програм та відео у форматі 4K UHD. Ця високошвидкісна карта Extreme Pro microSD SDXC, ідеальна для смартфонів на базі Android, екшн-камер та дронів, записує відео у форматі 4K UHD, підтримує відео Full HD та фотографії з високою роздільною здатністю. Надшвидка карта пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDXC™ читає дані зі швидкістю до 200 МБ/с і записує зі швидкістю до 140 МБ/с. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому програми працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | SDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQXCD-256G-GN6MA |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 140 МБ/с |
| Висота | 0.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 12.5 см |
| Клас швидкості | UHS-I/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U3\V30\A2 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 406 ₴


