2 дні




Миша RAZER Orochi V2 Wireless, ROBLOX Edition (RZ01-03730600-R3M1)
2 958 ₴
2 465 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120533
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша RAZER Orochi V2 Wireless
Представляємо Razer Orochi V2 Roblox Edition - компактну та надлегку бездротову мишу з найтривалішим часом автономної роботи, що не має аналогів. Обладнана режимами Razer HyperSpeed Wireless та Bluetooth, ця миша стане вашим ідеальним супутником для роботи.
Сучасний та стильний дизайн
Повний контроль та плавність рухів
Зручне комбіноване підключення
Універсальний дизайн
Форма Razer Orochi V2 Roblox Edition була покращена - спеціально перероблена для більш природної посадки, що забезпечує найкраще управління з більшістю стилів захоплення.
Ваш компаньйон у будь-яких пригодах
Компактний розмір Razer Orochi V2 Roblox Edition легко вміщується в рюкзаку, і його завжди можна буде використовувати будь-де і будь-коли.
Працює з батареями AA або AAA
Для роботи потрібна лише одна батарея AA або AAA, мишка Razer Orochi V2 Roblox Edition оснащена гібридним слотом для батареї, що оптимально розташований для збалансованого розподілу ваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-03730600-R3M1 |
| Вага | 0,182 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Додаткові функції | Механічні перемикачі 2-го покоління Razer, Сенсор Razer 5G з роздільною здатністю 18 000 DPI |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кнопки | Програмовані |
| Код відео Youtube (1) | tVObT2mmOIU |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | Orochi V2 Wireless |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | 1 x AA/1 x AAА |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | a43d2482-4742-4dec-909e-f4f78a7f9987 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 18000 DPI |
| Сумісність з | Linux/MacOS/Windows |
| Способ упаковки | 07016ab8-dd5f-4b7a-b36c-848e16a89d65 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Колір | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 465 ₴


