Підлогові побутові ваги MG-801 від MAGIO зі скляною платформою, максимальною вагою 180 кг і ціною розподілу 100 грам, мають компактний розмір і стануть зручним доповненням для будь-яких вимірювань. Тепер ви можете не тільки легко контролювати свою вагу, але і прикрасити свою квартиру стильним аксесуаром. Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї. Ваги включаються та відключаються автоматично, що надовго збереже заряд батареї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал платформи | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 32.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG-801 |
| Вага (кг) | 1,6 кг |
| Висота | 31.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 3 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 8428ebd5-b30c-4708-96cc-0682aef1568d мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Немає |
| Способ упаковки | 3f07585a-4754-4128-850d-7c4f286f79cb |
| Тип ваг | Підлогові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴




