Клавіатура MSI Forge GK600 TKL W Violet UA 83key Mechanical Linear USB-A Wireless Blue
3 268 ₴
2 723 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 145728
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI FORGE GK600 TKL WIRELESS – універсальна клавіатура без цифрового блока з режимами підключення 2.4 ГГц, Bluetooth і USB. Оснащена змінними лінійними механічними перемикачами, міцними PBT кейкапами, звукопоглинаючими прокладками та дисплеєм 1,06". З RGB-підсвічуванням і батареєю 4000 мА·год, вона ідеальна для геймерів і творців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Кількість клавіш клавіатури | 83 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S11-43UAQ01-HH9 |
| Вага | 1,25 |
| Вага (кг) | 0,943 кг |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Сумісність з ОС | iOS/Windows |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 723 ₴







