Миша HP 700 Rechargeable, WL/BT, чорний
2 874 ₴
2 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 145849
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 700 Rechargeable — це стильна чорна бездротова миша, що підтримує підключення через Wireless і Bluetooth. Має вбудований акумулятор для багаторазової зарядки та дозволяє працювати без зайвих батарейок. Тиха робота, точний сенсор і зручна форма роблять її відмінним вибором для дому, офісу чи подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ7B0AA |
| Вага | 0,195 |
| Вага (г) | 105 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 9 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴











