2 дні



ДБЖ EnerGenie On-Line 1000VA, синусоїдальний сигнал EG-UPSO-1000
13 555 ₴
11 296 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 132925
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ EnerGenie On-Line 1000VA, синусоїдальний сигнал EG-UPSO-1000
EnerGenie EG-UPSO-1000 є ідеальним рішенням для захисту ваших пристроїв від перепадів напруги та перебоїв в електропостачанні. Оснащений архітектурою безперервної дії (on line), цей пристрій забезпечує подвійне перетворення напруги без перемикання живлення, що гарантує стабільну та надійну роботу навіть у найскладніших умовах.
Технологія On-Line (двоконтурне живлення)
Висока надійність для критичних систем
Захист від коливань напруги та перешкод
Компактний та зручний у встановленні
Розширений набір захистів
З потужністю в 900 Вт та ємністю в 1000 ВА, EnerGenie EG-UPSO-1000 здатен забезпечити вашу техніку високоякісною енергією. Форма вихідної напруги у вигляді правильна (чиста) синусоїда робить цей пристрій оптимальним вибором для живлення серверного обладнання, медичних приладів і високочутливих систем.
Ефективність EnerGenie EG-UPSO-1000 підкріплена вбудованою акумуляторною батареєю, що складається з двох блоків 12V / 9 AH. Така конструкція забезпечує тривалу автономну роботу при раптових відключеннях електроенергії. Важливо те, що цей пристрій наділений функціями захисту від перезаряду та перерозряду, зберігаючи батарею у відмінному стані протягом багатьох років.
EnerGenie EG-UPSO-1000 оснащений універсальними інтерфейсами - SmartSlot, USB і RS-232, що дозволяє легко підключати його до інших пристроїв та систем. РК-дисплей надає користувачам найважливішу інформацію про стан пристрою в режимі реального часу, значно підвищуючи зручність його використання.
Цей пристрій надає можливість підключення різноманітної електроніки завдяки трьом IEC-розеткам та одній Euro-розетці (Schuko). Ви зможете забезпечити свої прилади надійним електроживленням і захистом від стрибків напруги, короткого замикання та інших непередбачуваних ситуацій.
Важливою перевагою EnerGenie EG-UPSO-1000 є його сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів, що дозволяє використовувати його у поєднанні з іншими джерелами енергії. Звукові та візуальні сигнали попереджають про зміни у системі, забезпечуючи комфорт і впевненість у кожному дні.
Обравши EnerGenie EG-UPSO-1000, ви інвестуєте у високонадійне оснащення, яке не лише задовольняє основні потреби у безперебійному живленні, але й забезпечує додатковий рівень захисту та зручності для вашої техніки. Підтримка високих стандартів якості робить його вигідним вибором для будь-якого користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 24 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-1000 |
| Вага (кг) | 11 кг |
| Час заряду батарей | 3 ч |
| Висота | 40 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 32 см |
| Додаткові характеристики | Захист від сплесків напруги/Захист від глибокого розряджання/Захист від короткого замикання/С дисплеєм/ |
| Кількість Euro-розеток | 1 шт |
| Кількість розеток IEC | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 165 - 275 В |
| Мoдель | EG-UPSO-1000 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/Smart-Slot/RS-232 |
| Розміри | 6ed2d888-8dda-4452-bc01-57e3acce9e4b мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому/Для роутера/Для аудіо та відеотехніки/Для відеоспостереження/Для котла/Для ПК |
| Способ упаковки | 4fbc4c84-089e-4a94-9ab3-737586dab3a5 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 296 ₴


