Миша GravaStar Mercury M1 Pro, magnesium alloy body, BT/WL/USB-A, RGB, Gunmetal Gray
4 594 ₴
3 828 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120825
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус із магнієвого сплаву та унікальна порожниста конструкція забезпечують максимальний комфорт під час спекотних битв. RGB-підсвітка, що налаштовується, створить настрій для кожного бою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GRAVASTARM1PRO_GRY |
| Вага | 0,335 |
| Вага (г) | 88 г |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/Wireless |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | 14c9ad50-779f-4183-9a74-cdbee1e41ea1 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 828 ₴











