2 дні



Карта пам'яті Kingston microSD 128GB C10 UHS-I A1 V10 R150MB/s (SDCS3/128GBSP)
1 042 ₴
868 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 148086
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам’яті Canvas Select Plus microSD від Kingston забезпечує надійну продуктивність зі швидкістю до 150 МБ/с і сумісна з камерами та Android-пристроями. З продуктивністю класу A1, вона чудово працює з багатозадачністю та швидко завантажує дані. Міцна та універсальна, вона ідеально підійде для повсякденного застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDCS3/128GBSP |
| Вага | 0,009 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 150 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴


