



Карта пам'яті Kingston microSD 512GB C10 UHS-I U3 A2 V30 R200/W160MB/s (SDCG4/512GBSP)
6 622 ₴
5 518 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 148090
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта памʼяті Kingston microSD 512 ГБ забезпечує високу швидкість читання до 200 МБ/с і запису до 160 МБ/с. Підтримка стандартів UHS-I U3 V30 та A2 робить карту оптимальною для зйомки відео 4K і роботи з мобільними додатками. Надійне рішення для смартфонів, екшн-камер і дронів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDCG4/512GBSP |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 12 см |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 512 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 518 ₴


