1 день

Мішки для станції автовигрузки сміття Mova Z50 Ultra (MRDB21)
839 ₴
699 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 141784
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішки для станції автовивантаження робота-пилососа MOVA Z50 Ultra
Мішки для станції автовивантаження робота-пилососа MOVA Z50 Ultra - це аксесуар, який гарантує гігієнічне та ефективне видалення бруду з вашого будинку. Створений спеціально для моделей MOVA Z50 Ultra, він має велику місткість, що дозволяє використовувати його довше без частих замін. Завдяки максимальній герметичності забезпечує ефективне утримання мікроскопічних частинок пилу, алергенів та інших забруднюючих речовин, що забезпечує чисте та здорове повітря у приміщенні. Складання та заміна мішка проста і зручна. Набір входить 3 шт.
Сумісність з роботом-пилососом MOVA Z50 Ultra
Об'єм мішка 4л
Герметична конструкція
Проста та легка заміна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MRDB21 |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 0,25 г |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Глибина | 6 см |
| Мoдель | MRDB21 |
| Призначення | Роботи-пилососи |
| Новинка | Немає |
| Сумісність | Mova Z50 Ultra |
| Способ упаковки | 06b2f1ed-02e2-41d4-adad-09d2d93ff77d |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип аксесуара | Мішок для збору пилу |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


