Монітор-планшет Wacom Cintiq 24 (2025)
92 406 ₴
77 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: 148304
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор-планшет Wacom Cintiq 24 (2025)
Монітор-планшет Wacom Cintiq 24 (2025) – новий графічний дисплей з пером та вбудованими складними ніжками. Створений для цифрових художників, яким потрібні професійні інструменти компактного формату, Wacom Cintiq 24 надає все необхідне для втілення ваших ідей в життя. Завдяки 24-дюймовому дисплею та активній робочій зоні 345 x 215 мм, Cintiq 24 забезпечує оптимальний робочий простір навіть на невеликих столах. Екран з роздільною здатністю 2.5K і покриттям антивідблиску створює природний малюнок - як на папері. У комплекті Wacom Pro Pen 3, який можна налаштувати для максимального комфорту та точності, а також вбудована підставка для гнучкого розміщення.
Сучасний та компактний дизайн
Зручне та точне перо Pro Pen 3
Легке підключення USB-C з підтримкою Power Delivery
Знижений паралакс та підставка для рук
Надійна та міцна конструкція
Wacom ваш помічник
Ідеальний для ілюстраторів, студентів та ентузіастів, які готові перейти на новий рівень – чудово підходить для дизайну та препродакшена в умовах обмеженого робочого простору.
Відповідний дизайн - вражаюча якість
Wacom Cintiq 24 (2025) оснащений дисплеєм з роздільною здатністю 2.5K – в 1.8 рази чіткіше Full HD – у тонкому, компактному корпусі. Ідеальний вибір для невеликих робочих столів або мобільних студій без компромісів як зображення.
Вбудований комфорт, створений для вас
Складні ніжки забезпечують стійкий робочий нахил 20° прямо з коробки. А для ще більшої ергономіки ви можете додатково придбати регульовану підставку Wacom Adjustable Stand – вона дозволяє плавно та безшумно змінювати кут нахилу саме так, як вам зручно.
Просто підключайся без обмежень
Wacom Cintiq 24 призначений для сучасних та гнучких робочих просторів. Він підтримує зручне підключення одним кабелем USB-C – ідеальне рішення для чистого, мінімалістичного робочого місця. Для розширеної сумісності доступне підключення через HDMI+USB-A за допомогою додаткових кабелів.
Просто працює з вашими улюбленими програмами
Ідеально підходить для концепт-арту, дизайну персонажів, візуальної розробки та сторибордингу. Підтримує галузеві стандарти програмного забезпечення, такі як Adobe Photoshop, Clip Studio Paint та Storyboard Pro.Повна сумісність із Windows, macOS та Android дозволяє впроваджувати пристрій у професійний робочий процес навіть у компактних робочих просторах.
Wacom Pro Pen 3 створений саме під вас
Налаштуйте вагу, розташування кнопок та центр балансу під свої уподобання. Виберіть конфігурацію, яка найкраще відповідає вашому стилю. Такий індивідуальний підхід до дизайну забезпечує справді незабутній творчий досвід.
8192 рівнів чутливості до натискання
3 бічні перемикачі
Сучасна технологія пера Wacom 3-го покоління
Налаштування ваги/балансу та варіанти без бічних кнопок
Розпізнавання нахилу: покращений нахил +/-60 градусів
Надійність та зручність
Wacom Cintiq 24 оснащений вбудованими складними ніжками, що забезпечують комфортний кут нахилу 20 ° - ідеально для ескізів, редагування або ілюстрацій.Тонкий, але стійкий корпус підтримує тривалі творчі сесії, водночас залишаючи робочий стіл вільним від зайвого.
Адаптований під потреби бізнесу
Новий дисплей Wacom Cintiq пропонує покращені характеристики – роздільна здатність 2.5K, перо Pro Pen 3, що налаштовується, і підвищена ергономіка. Ідеальний вибір для дизайнерських команд у компаніях, освітніх закладах, медичних закладах та організаціях державного сектору, які шукають професійне обладнання з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Інвестиція, яка виправдовує себе з часом
Спроектований для надійної роботи в умовах інтенсивного використання новий Cintiq має безвентиляторний, міцний корпус, що знижує потребу в обслуговуванні і продовжує термін служби пристрою.
Отримайте 3 безкоштовні місяці блискавичної передачі файлів. MASV – це найшвидший і найнадійніший спосіб для професіоналів у галузі відео та креативу пересилати великі файли, що потребують часу. Ви можете надсилати файли бажаним одержувачам або використовувати MASV-портали, щоб клієнти або партнери могли передавати вам файли.
Розкрийте свій безмежний творчий потенціал за допомогою багатьох функцій, які допоможуть отримати максимальну віддачу від процесу малювання в реалістичній обстановці. Відточуйте свої навички на Wacom, отримавши до 6 безкоштовних місяців Clip Studio Paint EX.
Що у комплекті?
Wacom Cintiq 24 має досить розширену комплектацію для ефективної та якісної роботи на різних рівнях як у аматорському, так і професійному.Перо Wacom Pro Pen 3, Підставка для пера з регульованим кутом нахилу, Кабель USB-C – USB-C, Адаптер живлення, Змінна вилка для адаптера (AC Plug Head). Все це для приємної творчості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Монітор-планшет |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DTK246K0B |
| Вага | 4 |
| Вага (кг) | 4,8 кг |
| Вид | Графічний монітор-планшет |
| Час відгуку (мс) | 12 мс |
| Вбудований картрідер | HDMI/USB Type C |
| Висота | 35 см |
| Габарити пера | 160 x 8.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 57 см |
| Діагональ екрану пристрою | 24" " |
| Клас | Професійний |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальна швидкість відгуку | 240 RPS |
| Мoдель | Cintiq |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Робоча висота пера | 10 мм |
| Розміри | 0254ab0f-ea78-4dfa-9fcc-88ab891bddc9 мм mm |
| Розміри робочої поверхні | 527 х 296 мм |
| Дозвіл екрану | 2560 х 1440 пікс |
| Сумісність з ОС | Android/Mac OS/Windows |
| Способ упаковки | b60c09d-570d-429b-a3bf-3591eb201256 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Точність позиціонування пера | Да |
| Чутливість до нахилу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 005 ₴










