2 дні
Миша бездротова Asus ROG Keris II Ace White (90MP03N0-BMUA10)
5 948 ₴
4 957 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 129224
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випробуйте неперевершену точність з ROG Keris II Ace. Ця 54-грамова миша пропонує найкращі в індустрії можливості, які допоможуть розкрити ваш потенціал у змагальних іграх. . Покращена ергономіка Розроблена для професіоналів кіберспорту в жанрі FPS, Keris II Ace оптимізована для максимального комфорту і точного контролю. дротовому режимі Більш висока частота опитування зменшує затримку після натискання, а також означає більш плавне і актуальне відображення курсору на екрані, що сприяє точності керування. ROG AIMPOINT PRO Оптичний сенсор ROG AimPoint Pro з роздільною здатністю 42 000 точок на дюйм має найкраще в галузі значення відхилення (< 1%), що дозволяє відслідковувати рухи з абсолютною точністю. Щоб гарантувати сталість сили спрацьовування лівої і правої кнопок миші, підбираються пари перемикачів з відхиленням характеристик в діапазоні +/-5 гс. майбутнього, де всі геймери зможуть жити на квітучій планеті. Кожен крок має значення і в рамках прагнення ROG до створення кращого майбутнього кількість пластику в упаковці ROG Keris II Ace була зменшена, і вона становить не більше 1% від ваги продукту. у нашій подорожі, щоб зробити світ кращим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90MP03N0-BMUA10 |
| Вага | 0,29 |
| Вага (г) | 54 г |
| Висота | 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | a801e341-9e8d-4f31-8d00-281762a8daa4 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 42000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 957 ₴










