Ваги для підлоги Holmer HSB-2828G – це стильний і надійний пристрій для контролю ваги. Виготовлені із прозорого скла вони легко вписуються у будь-який інтер'єр. Ваги мають крок зважування 50 грам і максимальне навантаження до 180 кг. LED-дисплей чітко відображає результати зважування у грамах, фунтах та унціях. Живлення забезпечується двома батареями типу AAA, що входять в комплект. Терези оснащені функцією автоматичного відключення для економії заряду батареї. Розмір поверхні складає 28х28 см, а загальні габарити – 28х28х2,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Матеріал платформи | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Ширина | 29 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HSB-2828G |
| Вага (кг) | 1,1 кг |
| Висота | 29.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Новинка | Немає |
| Розміри | c594eca9-b2ca-40de-bdb2-9eddabf99d2c мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Немає |
| Тип ваг | Підлогові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴




