Корпус Montech X5M
Корпус Montech X5M – це ідеальне рішення для всіх, хто шукає надійний та функціональний корпус для складання потужної системи. Призначений для мультимедійного класу, цей корпус типорозміру Miditower поєднує в собі елегантність дизайну та продуманість технічних характеристик, забезпечуючи всебічну зручність та сучасний стиль.
Сучасний та стильний дизайн
Підтримка материнських плат Mini-ATX/microATX
Продумана конструкція охолодження
Велике оглядове вікно
Легке та швидке складання та розбирання
Готовий до потоку та сяйва
У комплекті — 4 попередньо встановлені ARGB-вентилятори. Вибирайте із 25 вбудованих режимів підсвічування за допомогою окремої кнопки LED або синхронізуйте з материнською платою для повного контролю.
Потужний потенціал охолодження
Підтримка СВО з радіаторами до 360 мм на верхній та передній панелях - X5M перевищує обмеження 240 мм, характерні для попередніх корпусів M-ATX, забезпечуючи виняткову ефективність охолодження.
Універсальні можливості підключення
Корпус оснащений портами USB 2.0, USB 3.0 та USB Type-C для швидкої передачі даних та зручного підключення всіх пристроїв.
Компактний розмір – готовий до Micro-ATX
Ідеально підходить для материнських плат Micro-ATX, забезпечуючи потужну продуктивність у компактному форматі – відмінний вибір для економії простору без втрати можливостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Нижнє |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.134 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X5M (W) |
| Вага (кг) | 7,2 кг |
| Висота | 48.086 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 44.47 см |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кулер в комплекті | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 405 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик/Скло |
| Місця під додаткові вентилятори | 5 шт |
| Механізм відкривання | Знімна панель |
| Мoдель | X5M |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 1cfdd882-93d7-4842-b1b8-b9b86f7c4e1c |
| Розміри | 2bdf854b-292b-4efd-a459-ed0d25ad3712 мм mm |
| Розташування роз'ємів лицьовій панелі | Зверху |
| Слоти расшиерния (шт) | 4 |
| Способ упаковки | b827e1d0-b55e-485d-8b2b-b59f58737253 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Білий |
| Ширина | 32.891 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴








