Компактний корпус Zalman М5 для сучасної домашньої чи ігрової станції сумісний із актуальними компонентами. Бічна ліва панель із загартованого скла закріплена безгвинтовим способом, для зручного доступу до компонентів. Передня панель – металева сітка, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Корпус лаконічно впишеться у сучасний інтер'єр. У комплекті 4х120 мм ARGB вентилятор. Забезпечено ефективне обдування внутрішнього простору завдяки особливостям конструкції, а також продумано захист компонентів від пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M5BLACK |
| Вага (кг) | 5,5 кг |
| Висота | 54 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 45 см |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/Скло |
| Розміри | 21b5bcbd-3986-44f7-a88d-e322519c503b мм mm |
| Слоти расшиерния (шт) | 4 |
| Типорозмір | Mini Tower |
| Форм-фактор | microATX/Mini-ITX |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 ₴







