ДБЖ безперервної дії (Online) APC Smart-UPS SRT 10000VA RM (SRT10KRMXLI)
569 675 ₴
474 729 ₴
- В наявності
- Код: 91839
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 127 кг |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | SRT10KRMXLI |
| Вага (кг) | 111,82 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11,5 мин |
| Висота | 47 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 10 000 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 61 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтрація перешкод/Захист телефонної лінії/Звуковий |
| Кількість розеток IEC | 10 шт. |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 10 шт. |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 160 - 275 В |
| Мoдель | SRT10KRMXLI |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB, Smart-Slot, RJ-45 |
| Розміри | 766da148-0089-44f2-9c96-93f46c9f7748 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | 9cf6067c-f96e-4d89-a8bd-f1defcf780e8 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 729 ₴










