Срок службы: 3 000 000 нажатий;
Быстрое переключение разрешения;
Длина кабеля: 1,8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM247 |
| Вага | 0,2 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴






