-17%46 днів

IP відеодомофон Hikvision DS-KH6100-E1
4 400 ₴
3 667 ₴
- В наявності
- Код: 108089
IP відеодомофон Hikvision DS-KH6100-E1В наявності
4 400 ₴3 667 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метод роботи: сенсорні кнопки Ethernet: 1 RJ-45 100 МБ/с Живлення: 12В DС PoE: Standard PoE, IEEE802.3af Робоча температура: -10 °C - +50 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Ширина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-KH6100-E1 |
| Вага | 0,37 |
| Висота | 15.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 7 см |
| Особливості | 3322f9c0-7712-48fb-84d0-08c285279baa |
| Розмір дисплея (дюйм) | 4,3 " |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 667 ₴
