GameMax GP-750 - універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність із тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудової ціни.
В елементній базі блока живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовують безліч різних технологій захисту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість кулерів | 1 |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-750 |
| Вага | 2,323 |
| Вага (кг) | 1,6 кг |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 30 см |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 25 дБ |
| Мoдель | GP-750 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 750 Вт |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Охолодження | 1 х 140 мм |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP)/ Захисту від перегріву (OTP)/ Захисту від перевантаження (OPP)/ Захисту від п |
| Тип | Комп'ютерний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402 ₴







