2 дні
Планшет Blackview Tab 10 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (6931548307907)
9 364 ₴
7 803 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 62231
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайн
Як завжди чудовий міцний корпус, приємний на дотик і виглядає привабливо. Корпус із полікарбонату виготовлений у сірому, срібному або золотому кольорі, на вибір. Великий дисплей з акуратною рамкою, роз’єми, кнопки та слоти розташовані з урахуванням зручності користувача.
Дисплей
За своєю ціною, апарат пропонує чудову якість зображення. Купуйте Blackview Tab 10 Pro, і отримайте чудову живу картинку з яскравими, насиченими квітами. Крім того, планшет Blackview Tab 10 Pro надасть чудову деталізацію і плавність картинки. Про це подбає IPS-матриця з розкішною роздільною здатністю 1200х1920рх і 10.1 дюйма діагоналі. Картинка у форматі Full HD + виглядає чудово, як при грі, так і при перегляді відео. Також додано протримку стилуса що розширює функціонал пристрою.
Продуктивність
Blackview Tab 10 Pro, встановлений процесор MediaTek MT8788V у парі з графічним прискорювачем ARM Mali-G72 та 8Гб ОЗУ дозволяють працювати з різними за вимогами додатками та забезпечують хорошу плавність та швидкість. Працює пристрій на ОС Android 11, яка надасть відомий та найбільш зручний інтерфейс.
Акумулятор
Батарея має середню ємність, всього 6580мАч, але цього буде достатньо тривалої роботи. Опція швидкого заряджання на 30Вт дасть можливість у найкоротші терміни відновити енергію.
Камери
Купуйте Blackview Tab 10 Pro, та отримайте відмінні, для планшета об’єктиви на 13Мп та 8Мп. Це відмінний показник, який дозволить здійснювати відеодзвінки та створювати відмінні фото та відео.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Стан | Відновлене |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 6931548307907 |
| Вага | 0,54 |
| Вага (г) | 588 г |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6 580 мА·ч |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 128 Гб |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Процесор планшета | MediaTek MT8788V |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Супутникова навігація | GPS + A-GPS + GLONAS + BeiDou |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Частота процесора | 2 ГГц + 1.8 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 803 ₴


