2 дні


Планшет Blackview Tab 6 3/32GB 4G Dual Sim Macaron Blue (6931548308119)
5 135 ₴
4 279 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 62299
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview Tab 6 - досить компактний планшет за скромні гроші, який стане в нагоді для елементарних завдань, будь то навчання або робота. Виглядає він максимально просто та відповідає стилю компанії Blackview. Задня панель має вставку з камерою та спалахом. Фронтальна панель при цьому чорна, що можна вважати цілком логічним рішенням. Взагалі, рамки навколо дисплея не можна назвати великими, але вони й не крихітні.
Планшет ідеально збалансований у плані дизайну та якості матеріалів, які застосовувалися для складання, тому в цілому виглядає девайс дуже приємно. Товщина корпусу становить 9.45 мм, а вага планшета 365 гр - досить скромно, як для планшетів загалом, і набагато менше, ніж планшети цієї ж компанії, але з більшою діагоналлю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 6931548308119 |
| Вага | 0,65 |
| Вага (г) | 365 г |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 24 см |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5 580 мА·ч |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 128 Гб |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 32000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 3000 |
| Операційна система | Android 11.x |
| Процесор планшета | Spreadtrum Unisoc UMS312 |
| Дозвіл екрану | 1280x720 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Супутникова навігація | GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Супутникова система | Beidou (BDS)/Galileo/Glonass/GPS |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Частота процесора | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴


