2 дні
Планшет Blackview Tab 7 Wi-Fi 3/64GB Grey UA_
4 333 ₴
3 611 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 85502
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview Tab 7 Wi-Fi
Отримайте чудові візуальні ефекти та продуктивність разом з планшетом Blackview Tab 7 Wi-Fi.
10.1-дюймовий HD+ дисплей
Подвійний динамики
Батарея ємністю 6580 мАг
Стильний та легкий дизайн
На базі Android 12
Створи неймовірне враження
Відчуйте насолоду, взявши до рук Tab 7 WiFi, що відрізняється неймовірним дизайном і тонким корпусом, з вишуканим матовим покриттям та модними вигнутими краями.
Оновіть свій світ
Tab 7 WiFi змінить ваш погляд на світ завдяки чіткому дисплею з високою щільністю пікселів, який подарує вам новий рівень перегляду відео та ігор.
Процесор
Rockchip RK3326S справляється з усіма завданнями - від швидкого запуску додатків до плавної потокової передачі відео та плавної роботи в режимі багатозадачності.
Розширте оперативну пам'ять
Щоб ще більше розширити оперативну пам'ять без додаткових витрат, Tab 7 WiFi пропонує нову технологію розширення пам'яті, яка розширює 3 ГБ ОЗП до 5 ГБ, що дає можливість відкривати більше програм одночасно і перемикатися між різними додатками з неймовірною плавністю.
Акумулятор
Надпотужний акумулятор ємністю 6580 мАг завжди готовий до роботи, щоб ви могли впоратися з напруженими робочими днями, онлайн-заняттями або конференціями на ходу. Tab 7 WiFi обіцяє більш тривалу та надійну роботу щодня.
Подвійна акустична система
Налаштовані досвідченими фахівцями, подвійна акустична система з функцією Smart PA дозволяють насолодитися потужним звуком, що відтворює багаті акустичні деталі та широкий звуковий ландшафт від прозорих високих частот до глибоких басів.
Фото нового рівня
Завдяки сучасній системі камер кожне фото буде знято у високій якості.
Незабутні моменти
Від ідеальних селфі до деталізованих групових зйомок — Tab 7 WiFi завжди приносить нескінченне задоволення від зйомки і піднімає ваші фотографії на ще один рівень вище.
Doke OS Go 3.0 на базі Android 12
Проведіть пальцем вгору, вниз, вправо або вліво або спробуйте інші жести для навігації Doke OS Go 3.0, яка спрощує управління Blackview Tab 7 Wifi.
Панель управління
Виберіть потрібну функцію, яка представлена в панелі керування. Щоб викликати панель, проведіть пальцем вниз по екрану.
Натисніть кнопку гучності для виклику спливаючого вікна
Швидкий виклик до налаштувань звуків, таких як: звук мультимедіа, звук сповіщення та будильник.
Автоматично спливаюче вікно
Попередження про низький заряд батареї, високу гучність та USB-з'єднання до пристрою - все це автоматично виводиться на екран для вас.
Вишукана анімація
Doke OS GO 3.0 забезпечує більш швидку і водночас плавну анімацію, яка вас приємно здивує. Насолоджуйтесь фірмовим візуалом із Doke OS.
Режим роботи екрану
Натисніть кнопку гучності для спливаючого вікна праворуч Tab 7 Wifi розроблений, щоб полегшити ваш процес навчання або роботи, надаючи темну тему для кращого захисту вашого зору та значного зниження навантаження на очі в умовах низького освітлення.
Сучасна комплектація
Водночас зBlackview Tab 7 Wi-Fi у коробці йде чудова комплектація: кабель живлення, адаптер живлення, скріпка для вилучення карти пам'яті, документація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 ас |
| Автофокус | Так |
| Артикул | Tab 7 3/64GB Grey UA_ |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,54 |
| Вага (г) | 520,5 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 27 см |
| Датчики | Акселерометр |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6 580 мА·ч |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Tab 7 UA |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 3000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Покриття екрана | Глянсове |
| Виробник процесора | Rockchip |
| Процесор планшета | Rockchip RK3326S |
| Розміри | f2cc10fc-c2ab-458a-9abb-78197cd890d2 мм mm |
| Дозвіл екрану | 2220×1080 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 9fc508c6-1bb9-426d-8bf5-c12bb02cf6f6 |
| Супутникова навігація | GPS + A-GPS + GLONAS + Glonass |
| Супутникова система | A-GPS/Galileo/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4 x 1,5 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 611 ₴







