2 дні
Електронна книга BOOX Go 10.3 (Gen II) Lumi
25 679 ₴
21 399 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 148870
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронна книга BOOX Go 10.3 (Gen II)
Відкрийте для себе новий рівень зручності з ультратонкою та стильною електронною книгою BOOX Go 10.3 (Gen II). Цей компактний гаджет створений для тих, хто любить читати або малювати в будь-якому місці і в будь-який час, будь то затишний вечір вдома, поїздка до метро чи подорож до іншої країни.
10.3-дюймовий екран з роздільною здатністю 2480х1860
Тонкий та легкий корпус, що зручно тримати однією рукою
Регулювання яскравості та колірної температури з інтелектуальним підсвічуванням
Потужний восьмиядерний процесор Qualcomm допомагає миттєво відкривати книги та відповідає за високу продуктивність
Операційна система Android 15
Вбудована пам'ять 64 ГБ та акумулятор на 3700 mAh
Адаптація до освітлення
Завдяки фронтальному підсвічуванню ви можете плавно переходити від холодного денного світла до м'якого янтарного свічення, будь то яскраве сонячне світло або приглушене освітлення у вітальні не напружувало Ваші очі під час читання.
Постійна творча свобода
Infinite Notes дозволяє вам робити нариси, проводити мозковий штурм та вільно досліджувати ідеї. Більше ніяких проблем із нестачею місця, ви можете додавати контент у міру розвитку ваших думок.
Ваш помічник у різних завданнях
Структуруйте нотатки за допомогою контурів, класифікуйте їх за допомогою тегів та перетворіть рукописний текст на друкований за допомогою інструмента «ласо». Об'єднуйте важливі деталі подорожі в один документ за допомогою інструмента «Вставка». Будь то різні списки, начерки чи робочі нотатки, ви можете організувати їх так, як вам зручно.
Хмарне сховище та синхронізація
Залишайтеся на зв'язку та забезпечте доступ до своїх файлів. Синхронізуйте свої нотатки з хмарними сервісами, такими як безкоштовний Onyx Cloud, Google Drive, Dropbox та OneDrive. Передавайте файли без проблем за допомогою BOOXDrop, щоб легко адаптувати свої плани.
Читайте, коли вам зручно
Завдяки 64 ГБ пам'яті та підтримці 26 цифрових форматів ви можете без проблем носити із собою тисячі книг. Читайте та робіть позначки легко у форматах EPUB, PDF, AZW3 та інших.
Налаштуйте ідеальний режим читання за допомогою вбудованої програми NeoReader. Легко адаптуйте шрифти, інтервали та поля під навколишнє оточення. Перейдіть у темний режим для вечірніх роздумів або тихого вечора.
За допомогою зручного стілусу InkSense Plus дозволяє створювати різні шедеври. Продумана конструкція в металевому корпусі, що заряджається через USB-C, зручний і практичний. Завдяки 4096 рівням тиску та чутливості до нахилу ви можете писати з високою точністю, а вбудована бічна кнопка забезпечує швидкий доступ до клавіш.
Магнітний чохол
Зручний міцний чохол оснащений потужними вбудованими магнітами, які надійно фіксують пристрій під час транспортування. Модульна відкидна кришка легко від'єднується, що дозволяє зменшити вагу пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22.85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Артикул | BOOX_Go10.3 (Gen II) Lumi |
| Безпровідні можливості | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 1,03 |
| Вага (г) | 365 г |
| Влагощащита | Немає |
| Висота | 26.05 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.8 см |
| Діагональ екрану | 10,3 " |
| Діагональ екрану (дюйм) | 103" |
| Ємність акумулятора | 3700 мА·год |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 3 700 мА·год |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Корпус | Динаміки/Пластиковий корпус |
| Мoдель | Go 10.3 (Gen II) |
| Новинка | Немає |
| ОС | Android |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 ГБ |
| Особливості | Wi-Fi/Аудіо книги/Бібліотека/Веб-браузер/Галерея/Замітки/Підтримка стилуса/Регулювання яскравості/Підсв |
| Підтримувані формати | PDF/CAJ/DJVU/CBR/CBZ/EPUB/EPUB3/AZW3/MOBI/TXT/DOC/DOCX/FB2/CHM/RTF/HTML/ZIP/PRC/PPT/PPTX |
| Підтримка нотаток | Да |
| Підтримка стилуса | Да |
| Підсвітка | Так |
| Покриття дисплея | Антивідблискове/Захисне |
| Програми | Google Play/Бібліотека/Галерея/Диктофон |
| Виробник | BOOX |
| Процесор | 8-core |
| Розміри | bf2eb899-a3a6-4a57-9cb0-c52513affe0d мм mm |
| Дозвіл екрану | 2480 х 1860 |
| Сенсорний дисплей | Так |
| Способ упаковки | 29753efd-7858-4522-8106-3ba44ab3137c |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип матриці | E Ink Carta 1200 |
| Унікальні властивості | Підтримка стилуса/Найкращі веббраузера/Під'єднання клавіатури/Сенсорний екран/Можливість читання ус |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | Без кардридера |
| Формати аудіо | MP3/WAV |
| Формати фото/відео | BMP/JPEG/PNG/TIFF |
| Функції | Підтримка аудіо/Регулювання колірної температури/Регулювання яскравості/Підсвітка екрана/Підтримка відео |
| Колір | Сірий |
| Кольоровий екран | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 399 ₴











