2 дні
ДБЖ DIGITUS OnLine, 2000VA/2000W, LCD, 8xC13, RJ45, RS232, USB, Rack/Tower
45 562 ₴
37 968 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120559
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ DIGITUS® OnLine — це рішення ДБЖ із подвійним перетворенням, яке забезпечує найкращий у своєму класі захист від збоїв живлення та безперервне виробництво електроенергії в компактній та гнучкій системі. Однофазне ДБЖ працює з високою енергоефективністю та ідеально підходить для захисту критичної інфраструктури як у централізованих, так і в периферійних мережах. Варіанти масштабованого часу роботи з відповідними зовнішніми акумуляторними шафами забезпечують додаткову гнучкість, коли потрібне розширене безперебійне живлення. Зручний РК-дисплей і можливість керування мережею, включаючи конфігурацію, роблять цю систему легкою в установці та обслуговуванні. Завдяки найкращій на ринку ефективності та постійному коефіцієнту потужності ДБЖ відповідає вашим критичним потребам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.9 кг |
| Ширина | 56 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-170095 |
| Вага (кг) | 19,5 кг |
| Висота | 20 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 000 Вт |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 60 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Розміри | 27b6c345-b01d-4eae-ba27-247de26148d1 мм mm |
| Способ упаковки | 4bb337cc-bc55-4a43-a4ec-354c4ad71629 |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 968 ₴










