2 дні
Клавіатура Ajazz AKP815 Huano Red Switch White (AKP815-R-WBO)
5 778 ₴
4 815 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149363
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ajazz AKP815 – механічна клавіатура від бренду Ajazz є вдалим поєднанням сучасного дизайну, високої надійності та продуманої ергономіки. Підходить як для повсякденної роботи, так і динамічних ігрових сесій. Клавіатура з 81 клавішею і кольоровим сенсорним LCD-екраном 4.95". П'ятнадцять користувацьких кнопок дозволяють зручно керувати програмами або вебсайтами і т.д. Налаштування анімації запуску, динамічні зображення і статичні картинки, може використовуватися як цифрова клавіатура. Необмежена кількість одно- Особливо корисна функція для геймерів та інших користувачів, що вимагають високої швидкості та точності введення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Ajazz |
| Кількість клавіш клавіатури | 81 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AKP815-R-WBO |
| Вага | 1,2 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 44 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 90ff68b5-6945-4506-8a32-320a931f9346 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815 ₴











